• −30%
  • Nauja

MOMOSE GRANOLA PROTEIN

4,89 € 6,99 €
Save: 30%
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Momose superfoods Būsena: Turime

Natūralioje MOMOSE PROTEIN granoloje yra daugiau nei 10 g baltymų. Pagrindiniai baltymų šaltiniai - kanapių sėklos ir žirnių baltymai. Tobulai tinka sportuojantiems asmenims.
Granoloje švelniai jaučiasi goji uogos, kurios suteikia natūralų saldumą bei aprūpina organizmą antioksidantais. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo, 100% natūralūs ingredientai, kuriuose gausu skaidulinių medžiagų, vitaminų, mineralų, be maisto priedų.
 

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Žmonės palaipsniui tampa sąmoningesni ir vis dažniau atkreipia dėmesį į mitybos ypatumus ir renkasi veganų mitybos būdą. Tam sukūrėme granolą, kurios sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų ar jų pėdsakų. Todėl ši granola gali tapti puikiu raciono papildymu vegetarams ir veganams.

Granolos gamybai naudojamas naturalus bičių medus, pagamintas iš bičių sunešto pievų žiedų nektaro. Rekomenduojame visiems, norintiems gyventi sveikiau, išlaikyti figūrą, aktyvų gyvenimo būdą, turėti puikų dienos racioną. Nenaudojame jokio pridėtinio cukraus. 

Virš 20 proc. žmonių netoleruoja laktozės Laktozė tai pieno cukrus, kuris randamas žinduolių piene ir jo produktuose. Pavartojus pieno ar suvalgius jo gaminių sutrinka virškinimas. Pasireiškia įvairus nepageidaujami simptomai kaip: pilvo pūtimas, skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt. Mūsų produktus gali drąsiai vartoti laktozės netoleruojantys žmonės. 

Granola gaminama tik iš natūralių, augalinių žaliavų, kurių sudėtyje nėra pridėtinių maistinių priedų, dažniausiai žymimu bendriniu E pavadinimu. Maisto priedai – tai medžiagos, kurios yra sąmoningai dedamos į maisto produktus tam tikrais technologiniais tikslais. Mūsų natūralūs ingredientai ir lėto skrudinimo procesas leidžia nenaudoti jokių priedų – valgote tai, kas gamtos išauginta ir mūsų su meile pateikta Jums. 

Sudedamosios dalys: avižiniai dribsniai 15%, moliūgų sėklos 14%, migdolai 9%, kanapių sėklos 8%, natūralus medus 8%, linų sėmenys 6%, žirnių baltymai 6%, dygliuotojo ožerskio uogos 6%, kokosų aliejus 6%, saulėgrąžos 5%, juodojo sezamo sėklos 5%, graikiniai riešutai 5%, lukštenti grikiai 5%, kokosų drožlės 2%. 

Tinka valgyti su natūraliu ar graikišku jogurtu, kefyru, varške, pienu. Gardinti košes, žaliuosius kokteilius, salotas, desertus. 

PROTEIN
100 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas