• −30%
  • Nauja

MOMOSE GRANOLA CRUNCHY

4,89 € 6,99 €
Save: 30%
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Momose superfoods Būsena: Turime

Natūralioje MOMOSE CRUNCHY granoloje jaučiamas subtilus riešutų sviesto sūrumas bei aguonų traškumas. Pamėgta ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų. Daugiau negu 55% sudėties sudaro riešutai ir sėklos. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo, 100% natūralūs ingredientai, kuriuose gausu skaidulinių medžiagų, vitaminų, mineralų, be maisto priedų.  

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Granola dėl unikalios sudėties ir natūralių ingredientų yra turtinga mineralais: magnio, kalcio, vario, cinko, fitosterolių. Rekomenduojame visiems, norintiems gyventi sveikiau, turėti puikų dienos racioną. 

Granola dėl unikalios sudėties ir natūralių ingredientų yra turtinga vitaminais: sudėtyje yra A, E, D, K ir B grupės vitaminų. Rekomenduojame visiems, norintiems gyventi sveikiau, turėti puikų dienos racioną. 

Virš 20 proc. žmonių netoleruoja laktozės Laktozė tai pieno cukrus, kuris randamas žinduolių piene ir jo produktuose. Pavartojus pieno ar suvalgius jo gaminių sutrinka virškinimas. Pasireiškia įvairus nepageidaujami simptomai kaip: pilvo pūtimas, skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt. Mūsų produktus gali drąsiai vartoti laktozės netoleruojantys žmonės. 

Žmonės palaipsniui tampa sąmoningesni ir vis dažniau atkreipia dėmesį į mitybos ypatumus ir renkasi veganų mitybos būdą. Tam sukūrėme granolą, kurios sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų ar jų pėdsakų. Todėl ši granola gali tapti puikiu raciono papildymu vegetarams ir veganams. 

Sudedamosios dalys: avižiniai dribsniai 32%, smulkinti žemės riešutai16%, moliūgų sėklos 12%, saulėgrąžos 11%, riešutų svietas 10%, natūralus medus 8%, mėlynosios aguonos 7%, kokosų aliejus 4%. 

Gaminama iš kruopščiai atrinktų ingredientų, kepiname žemoje temperatūroje. Sudėtyje nėra dažiklių, kvapiklių, stipriklių ar kitų konservantų.

Tinka valgyti su natūraliu ar graikišku jogurtu, kefyru, varške, pienu. Gardinti košes, žaliuosius kokteilius, salotas, desertus.

CRUNCHY
100 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas