• Nauja

Kūno prausimosi ir pilingavimo komplektas

58,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB IZABELLA Būsena: Mažas likutis

Puiki pirštinių pora kūno priežiūrai

Balta pirštinė skirta kūno prausimui naudojant tik vandenį.

Geltona pirštinė skirta viso kūno šveitimui ir priežiūrai

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Puiki pirštinių pora kūno priežiūrai

Geltona pirštinė skirta viso kūno šveitimui ir priežiūrai

Puikiausiai pašalina apmirusias odos ląsteles, nešvarumus ir riebalų perteklių, dėl ko pagerėja odos ląstelių atsinaujinimas. Naudojant šveitiklį oda optimaliai paruošiama sugerti aktyviąsias užtepamos kosmetinės priemonės medžiagas. Masažuojant pašalinamas suragėjusios odos sluoksnis, žymiai pagerėja kraujo apytaka, kūno paviršius tampa lygesnis ir stangresnis.

Reguliariai naudojant strijos tampa mažiau pastebimos, labai sumažėja celiulitas. Ji taip pat ramina raumenis, bei išsaugo odos spalvą.

Balta pirštinė skirta kūno prausimui naudojant tik vandenį.

Nepaprastai minkšta ir švelni pirštinė kūno prausimui ir priežiūrai, pagaminta iš aukštos kokybės mikropluošto. Puikiausiai tinkama tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ir kelionėse.Body Glove naujausios kartos mikropluošto gamybos technologijos dėka kasdien naudojant pirštinę idealiai pašalinamas purvas, riebalai ir negyvos odos ląstelės, tuo pačiu oda optimaliai paruošiama kremui įsigerti. Švelniai masažuojant prasiplečia odos poros ir atsiveria prakaito kanalėliai, dėl to pagerėja odos kvėpavimas. Taip pat pagerėja kraujo apytaka, dėl ko oda tampa elastingesnė, ji atjaunėja ir tampa sveikesnė. Pirštinė yra hipoalerginė, nedirgina odos, o naudojant ją kiekvieną dieną jaučiatės komfortiškai ir gaiviai.

Puikiausiai tinkama vaikų odos priežiūrai bei asmenims, kurie rūpinasi savo sveikata ir asmens higiena, tačiau jų oda nelinkusi toleruoti muilo ir kūno prausiklių.

Baltas muilas (200g) su argano aliejumi, skirtas prausimuisi ir pirštinių priežiūrai.
13
5 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas