Kvepalai Supremacy Pink AFNAN, EDP moterims, 100 ml

79,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Jordanijos prekyba Būsena: Turime

Rytietiškų kvepalų SUPREMACY PINK natos:

Viršutinė nata - Rožinis pipiras, žibutės

Vidurinė nata - Rožės, bijūnas, pakalnutė

Pagrindinė nata - Muskusas, sausas gintaras

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Glamonės iš rožių žiedlapių, telpančios kvepalų buteliuke. Išreikšdamos subtilumo ir elegancijos aspektą, šis kvepalų kūrinys sužavės rožių mylėtojas ir vilios tas, kurios dar joms nepasidavė.

Šviežios žiedlapių natos, vaisiai ir violetiniai lapai, tai natos pabrėžiančios turtingą rožę, esančią gėlių karalienės soste. Tai unikalios gėlės, kurios niekada nesensta. Vėliau kvapas pereina į gurmanišką vanilę, sumaišytą su kedru.

 

 

Nišinių kvepalų AFNAN kolekcijoje galite rasti net 60 skirtingų aromatų, kurie sukurti pagal rytietišką technologiją vienoje didžiausių kvepalų gamyklų Dubajuje.

Tai prabangūs, išskirtiniai, ilgai išliekantys aliejiniai bei purškiamieji kvepalai skirti vyrams ir moterims. Kruopščiai tarpusavyje suderinti aliejai skleidžia rytietiškos kultūros dvelksmą, su degintos medienos, muskuso, odos bei egzotinių gėlių, prieskonių natomis. Aromatai dvelkia odos elegancija, nerūpestinga citrusų aistra bei nenugalimu rytietišku, rafinuotu pasitikėjimu.

AFNAN kolekcijoje surinkti ypatingi ir unikalūs rytietiški ingredientai, be abejonės priklauso aukštajai parfumerijai ne tik savo sudėtimi, bet ir prabangiomis pakuotėmis.

AFW048
10 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas