Kvepalai Mirsaal of Trust AFNAN, EDP vyrams, 90 ml

89,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Jordanijos prekyba Būsena: Turime

Rytietiškų kvepalų MIRSAAL OF TRUST natos:

Viršutinė nata - Vaisiai

Vidurinė nata - Šafranas, avietės

Pagrindinė nata - Gintaras, gvazdikai, kašmyro mediena

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Tai rafinuotos odos, sodrių gėlių ir subtilios medienos natos sukasi kartu. Kurios prisitaiko, kad taptų tavo ir atspindėtų tavo asmenybės vertę. Atsiveria šiuolaikiško, šilto šafrano ir sultingų aviečių deriniai, kartu suteikiantys švelnių gvazdikų žiedlapių dvelksmą. Sausas gintaro kvapas pereina į gilesnius kašmyro miškus, tamsų vetiverį, kuris puikiai derinamas su odos elegancija ir orchidėjos, vanilės sodrumu.

Pasitikėjimas - retas ir brangus. Pasitikėjimas yra lobis! Magiški akordai, kurie kalba patys už save!

 

Nišinių kvepalų AFNAN kolekcijoje galite rasti net 60 skirtingų aromatų, kurie sukurti pagal rytietišką technologiją vienoje didžiausių kvepalų gamyklų Dubajuje.

Tai prabangūs, išskirtiniai, ilgai išliekantys aliejiniai bei purškiamieji kvepalai skirti vyrams ir moterims. Kruopščiai tarpusavyje suderinti aliejai skleidžia rytietiškos kultūros dvelksmą, su degintos medienos, muskuso, odos bei egzotinių gėlių, prieskonių natomis. Aromatai dvelkia odos elegancija, nerūpestinga citrusų aistra bei nenugalimu rytietišku, rafinuotu pasitikėjimu.

AFNAN kolekcijoje surinkti ypatingi ir unikalūs rytietiški ingredientai, be abejonės priklauso aukštajai parfumerijai ne tik savo sudėtimi, bet ir prabangiomis pakuotėmis.

 

AFM185
32 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas