Kvepalai Rare Tiffany AFNAN, EDP moterims, 100 ml

79,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Jordanijos prekyba Būsena: Mažas likutis

Rytietiškų kvepalų RARE TIFFANY natos:

Viršutinė nata - Rožė, jazminas, Ylang Ylang

Vidurinė nata - Sandalmediena, vanilė, muskusas

Pagrindinė nata - Karamelė, imbieras, rožinis pipiras

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Grynas, retas, išskirtinis, neįprastas su saldžiomis karamelės natomis ir paslaptingu bei subtiliu gėlių aromatu. Tikra neprilygstamo kvapo esmė.

Kvepalai pasižymi elegantišku ir labai patvariu akordu, karamelė suteikia saldaus kvapo pojūtį, kurį tvirtai persmelkia imbiero bei rožinio pipiro kvapas. Tai jausmingas ir drąsus kvapas, todėl ypač tinka savimi pasitikintiems žmonėms. 

Rare Tiffany - palieka neišdildomą įspūdį bei ilgalaikį prisiminimą.

 

Nišinių kvepalų AFNAN kolekcijoje galite rasti net 60 skirtingų aromatų, kurie sukurti pagal rytietišką technologiją vienoje didžiausių kvepalų gamyklų Dubajuje.

Tai prabangūs, išskirtiniai, ilgai išliekantys aliejiniai bei purškiamieji kvepalai skirti vyrams ir moterims. Kruopščiai tarpusavyje suderinti aliejai skleidžia rytietiškos kultūros dvelksmą, su degintos medienos, muskuso, odos bei egzotinių gėlių, prieskonių natomis. Aromatai dvelkia odos elegancija, nerūpestinga citrusų aistra bei nenugalimu rytietišku, rafinuotu pasitikėjimu.

AFNAN kolekcijoje surinkti ypatingi ir unikalūs rytietiški ingredientai, be abejonės priklauso aukštajai parfumerijai ne tik savo sudėtimi, bet ir prabangiomis pakuotėmis.

 

AFW284
2 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas