• −30%
  • Nauja

MOMOSE GRANOLA RICH

4,89 € 6,99 €
Save: 30%
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Momose superfoods Būsena: Turime

Natūrali RICH GRANOLA gardinta šokoladu ir džiovintomis spanguolėmis. Puikiai tiks saldėsių mėgėjams. Sudėtyje yra dviejų rūšių riešutai: lazdynų ir migdolai. Kruopščiai atrinkti ingredientai, lėto skrudinimo. Ši technologija ypač svarbi riešutams. Lazdyno riešutai ir migdolai turi skirtingas skrudinimo temperatūras, kurių būtina laikytis siekiant išsaugoti visas maistines medžiagas ir suteikti riešutams norimą traškumą. 

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Mūsų granola turtinga sėklomis: produkto sudėtį virš 60 proc. sudaro įvairios sėklos, kuriuose gausų vitaminų ir mineralų reikalingų žmogaus normaliai fiziologijai palaikyti. 

Žmonės palaipsniui tampa sąmoningesni ir vis dažniau atkreipia dėmesį į mitybos ypatumus ir renkasi veganų mitybos būdą. Tam sukūrėme granolą, kurios sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų ar jų pėdsakų. Todėl ši granola gali tapti puikiu raciono papildymu vegetarams ir veganams. 

Virš 20 proc. žmonių netoleruoja laktozės Laktozė tai pieno cukrus, kuris randamas žinduolių piene ir jo produktuose. Pavartojus pieno ar suvalgius jo gaminių sutrinka virškinimas. Pasireiškia įvairus nepageidaujami simptomai kaip: pilvo pūtimas, skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt. Mūsų produktus gali drąsiai vartoti laktozės netoleruojantys žmonės. 

Sudedamosios dalys: avižiniai dribsniai 33%, lukštenti grikiai 12%, džiovintos spanguolės 8%, saulėgrąžos 8%, medus 8%, migdolai 6%, lazdynų riešutai 6%, baltojo sezamo sėklos 6%, rapsų aliejus 6%, šokoladas (50%) 4%, klevų sirupas 2%. 

Tinka valgyti su natūraliu ar graikišku jogurtu, kefyru, varške, pienu. Gardinti košes, žaliuosius kokteilius, salotas, desertus.  

RICH
100 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas