• Nauja

Dovanų rinkinys "Santykių menas"

35,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: Dvarakos Maistas Būsena: Išparduota

Rinkinį sudaro:

  • Knyga su autoriaus Anantara Das autografu "Santykių menas"
  • Saldainių rinkinys "Iš širdies į širdį"
  • NEalkoholinis imbierinis gėrimas ROCHESTER Ginger, 750ml
  • natūralaus bičių vaško žvakė

    Prekių aprašymai žemiau.
 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Knyga su autoriaus Anantara Das autografu "Santykių menas"

„Santykių menas“ – antroji bhakti jogo Anantaros das knyga, kurioje, remdamasis seniausiomis pasaulyje Vedų žiniomis, jis atsako į žmonių užduodamus klausimus. Kaip atkurti gerus vyro ir žmonos, tėvų ir vaikų santykius? Kaip sutarti su aplinkiniais? Visos situacijos turi sprendimą, kuris bendravimui grąžina pirminę kokybę: nuoširdumą, nuolankumą, tarnystę.

 

Saldainių rinkinys "Iš širdies į širdį"

Rankų darbo šokoladiniai saldainiai auksinėje dėžutėje su širdelės formos dangteliu.

Rinkinį sudaro 9 rankų darbo saldainiai.

Pagrindinė sudedamoji saldainių dalis yra kerobas, rytų medicinoje žinomas kaip puiki priemonė atgauti jėgas ir sustiprinti sveikatą.

Kerobas mažina cukraus kiekį kraujyje, gerina odos būklę, saldainiuose gausu vitaminų A, B, B2, B3, kalcio, fosforo, magnio.

Saldainiuose nėra kofeino, todėl tinka jogams, vegetarams ir kitiems sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Sudėtis: saldainis su migdolais (kakavos sviestas, cukrus, kepinti migdolai, kerobo milteliai, pūsti ryžiai, nugriebto pieno milteliai, nenugriebto pieno milteliai, vanilės kvapioji medžiaga, emulsiklis: sojų lecitinas); saldainiai su saulėgrąžomis (kakavos sviestas, cukrus, saulėgrąžos, kerobo milteliai, nugriebto pieno milteliai, nenugriebto pieno milteliai, vanilės kvapioji medžiaga, emulsiklis: sojų lecitinas), baltojo šokolado saldainis (kakavos sviestas, cukrus, pieno milteliai, razinos, kukurūzų dribsniai, migdolų kvapioji medžiaga, emulsiklis: sojų lecitinas)

NEalkoholinis imbierinis gėrimas ROCHESTER Ginger, 750ml

Gaminamas pagalsenovinį anglišką Čarlzo Dikenso receptą. Skonis: gurmaniškas, pradžioje aštriai-saldus, poskonis-  aštrus. Pojūtis: tarytum geri stiprų alkoholinį gėrimą. Mėgaukitės: prie Šeimos, verslo ir automobilio vairo :), su bendradarbiais ir Bosais darbo metu :), su Uošviene, Anyta ir net su savo Žmona ar Vyru, ir santykiai pagerės :).  Apie imbiero poveikį sveikatai ir nuotaikai rasite internete. Suvartoti iki datos, nurodytos etiketėje. Be gliuteno, tinka vegetarams ir veganams.

Sudedamosios dalys:  imbiero vandens užpilas (14%), razinos, raktažolės ir šeivamedžio žiedai įvairiomis porcijomis, nerafinuotas rudas cukranendrių cukrus, citrinų rūgštis, karamelė, kalio sorbatas.

santykiumenas

Kitos tos pačios kategorijos prekės:

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas