• Nauja

Puhdas+ pieno rūgšties bakterijos 10 milijardų

30,35 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB "Visiems ypatingas pasaulis" Būsena: Mažas likutis

Stipriame pieno rūgšties bakteriniame preparate yra veiksmingas keturių labiausiai ištirtų bakterijų derinys su kuriomis yra atlikti šimtai klinikinių tyrimų. Produkte taip pat yra cinko, kuris skatina normalų imuninės sistemos funkcionavimą.

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Lactobacillus casei turi priešuždegiminį ir imunomoduliuojamąjį poveikį, kurį patvirtino įvairūs moksliniai tyrimai su žmonėmis. Jos gali padėti sumažinti antibiotikų sukeltus šalutinius poveikius.

Mokslinėje literatūroje pateikiama, kad probiotikai labiausiai pasižymi antibakteriniu poveikiu – veikiantis prieš įvairias infekcijas (virusines, bakterines) ir viduriavimą. Yra mokslinių tyrimų, teigiančių, kad probiotikai gali būti efektyvūs apsaugant ar gydant alergijas, vėžį, kvėpavimo ir šlapimo organų infekcijas, imuninės sistemos moduliavimą, reguliuoti lipidų metabolizmą, blokuoti toksinų patekimą į organizmą, netgi saugoti nuo senėjimo bei tokių ligų kaip autizmas, osteoporozė, 2 tipo diabetas.

Dozavimas: Suaugusiesiems po 1 kapsulę per parą. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos ar sveiko gyvenimo būdo. Laikyti  vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vienoje kapsulėje: Lactobacillus rhamnosus 5 milijardai gyvų bakterijų; Bifidobacterium lactis 2 milijardai gyvų bakterijų; Lactobacillus reuteri 1 milijardas gyvų bakterijų; Lactobacillus casei 2 milijardai gyvų bakterijų; cinko 10 mg.

Sudėtis: Pieno rūgšties bakterijų mišinys, hidroksipropilmetilceliuliozė, cinko citratas, ryžių miltai. Be laktozės, mielių ir glitimo. Be cukraus, druskos, sojos ir saldiklių. TINKA VEGANAMS!

Pakuotės tūris: 75 kapsulės.

6430050003937
7 Prekės

Kitos tos pačios kategorijos prekės:

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas