Kūrybiniai trafaretai MARGA

35,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: edu2 Būsena: Mažas likutis

Kūrybiniai spalvinimo trafaretai MARGA susideda iš 4 skirtingų raštų randamų gamtoje.

Spalvinkite pasidėję trafaretus ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus ar popieriaus. Šis kūrybinis rinkinukas padės tiek vaikams, tiek suaugusiems pasijausti arčiau gamtos.

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Kūrybiniai trafaretai MARGA susideda iš 4 skirtingų raštų randamų gamtoje. Spalvinkite pasidėję trafaretus ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus ar popieriaus. 

Kiekvienas MARGA spalvinimo trafaretas turi skirtingą ornamentą – korio, jūrų kriauklės, lapo padidinto per mikroskopą ar medžio kamieno pjūvio. Šis kūrybinis rinkinukas padės ne tik susipažinti su gamtos raštais, bet ir leis tiek vaikams, tiek suaugusiems pasijausti arčiau gamtos. 

Spalvinimas jau seniai žinomas kaip antsvara stresui, nes atpalaiduoja mūsų smegenis bei moko sukaupti dėmesį, kas ypač aktualu vaikams. Taip pat spalvinimas lavina smulkiąją motoriką, nes užsiėmimas įtraukia tiek logiką, spalvinant įvairias formas, tiek kūrybiškumą, derinant ir maišant spalvas.

Kūrybiniai MARGA trafaretai yra lazeriu pjaunami iš tvirto ir plono 3 sluoksnių kartono. Ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus telpa 2 trafaretai.

edu2-08
5 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas