Dūriklis Accu-Chek Softclix Kit

15,80 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Sveikuva Būsena: Mažas likutis

Dūriklis Accu-Chek Softclix Kit 

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Ypač švelnus dūris
Reguliarus gliukozės kiekio kraujyje tikrinimas yra gyvybiškai svarbus kontroliuojant diabetą. Mes žinome, kad Jūsų pirštų galiukai yra labai jautrūs, tad siekiam, kad kraujo mėginių ėmimas būtų itin švelnus, ne skaudesnis nei lengvas dilgtelėjimas.  Su Accu-Chek dūrimo prietaisais  tai tapo įmanoma.

  1. Patentuota Clixmotion technologija užtikrina dvigubą lanceto kontrolę: preciziškai kontroliuojami lanceto judesiai pirmyn ir atgal yra, nesukelia vibracijos ar virpėjimo, tad audiniai pažeidžiami minimaliai. Odoje lancetas švelniai sustabdomas, ir iš karto tiesia linija ištraukiamas atgal. Šis specialus judesys padeda imti kraują beveik be skausmo.
  2. Greitas įdūrimas. Accu-Chek lancetas odą įduria greičiau nei per 2 milisekundes. Pastebimai mažesnis skausmo pojūtis, nes įdūrimas trumpesnis ir dirginama mažiau nervinių skaidulų. Nespėsite net aiktelti.
  3. Individualus įdūrimo gylio nustatymas. Visuose Accu-Chek dūrimo prietaisuose galima nustatyti dūrio gylį iš 11 skirtingų įdūrimo gylių, labiausiai atitinkantį individualų odos tipą. Pasirinkite individualų įdūrimo gylį, kad iki minimumo sumažintumėte audinių pažeidimą.
  4. Unikalūs lancetai. Specialiai Accu-Chek sukurti lancetai yra ilgalaikių  tyrinėjimų rezultatas. Tribriauniai smailėjantys lanceto ašmenys ir glotnus jų paviršius užtikrina labai švelnų, beveik be trinties dūrį.

Saugumo patarimas: Accu-Chek Softclix dūrimo prietaisas skirtas tik individualiam naudojimui.

45789635
8 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas