• Nauja

GENMAICHA JAPONIŠKA BIO ŽALIOJI ARBATA SU SKRUDINTAIS RYŽIAIS

14,10 €
Su mokesčiais Pristatymas 1-4 d. d.
Parduoda: UAB Ripo Group Būsena: Mažas likutis

JAPONIŠKA ŽALIOJI ARBATA SU SKRUDINTAIS RYŽIAIS | 100 G Galimi ir  kiti kiekiai – 500 G ir 1 KG

„Genmaicha“ Japonijoje gaminama nuo XV a. Tai yra žalioji arbata, sumaišyta su „Genmai“ (lengvai skrudintais ryžių grūdeliais). Pasižymi lengvu saldumu, kuris puikiai dera su gaiviais japoniškos žaliosios arbatos skoniais. Kagoshima prefektūros Watanabe šeima atrenka tik pačius geriausius arbatos lapelius ir švelniai paskrudintus ryžius – visa tai sukuria švelnų ir kompleksinį „Genmaicha“ skonį. Dėl turtingų ir atpalaiduojančių aromatų tai yra puiki arbata šaltoms žiemos dienoms.

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Pristatome Japonijos ūkiuose užaugintas pasaulinės klasės arbatas. 

PASAULIO GERIAUSIOS

Arbatos pasaulis yra labai įvairus, patrauklus ir labai naudingas. Iš to paties augalo (Camellia sinensis) galima gaminti visų rūšių arbatą: žaliąją, baltąją, juodąją, geltonąją ir raudonąją. Atsižvelgdami į tai, mes parinkome keletą pagrindinių ekologiškų arbatos pavyzdžių iš daugelio pasaulio šalių, norėdami parodyti neįtikėtiną arbatos pasaulio įvairovę ir stulbinančią kokybę. Tikimės, kad jums patiks šis nuotykis...

Visos mūsų arbatos yra ekologiškos, o ją augina ir apdirba ūkininkai, dirbantys atskiruose, mažuose šeimos ūkiuose. Visos arbatos yra aukštos kokybės, o tai reiškia, kad iš tų pačių lapų galima pagaminti bent du užpilus. Mūsų aukščiausios kokybės arbatos yra tinkamos paruošti iki penkių užpilų. Arbatos pakuotė taip pat daro minimalų poveikį aplinkai. Arbatos yra supakuotos vakuume, o tai ne tik išsaugo arbatos geriausias savybes, bet ir leidžia transportuoti didesnį pakuočių skaičių viename konteineryje, taip sumažinant anglies dioksido kiekį.

Tea10
2 Prekės

Susijusios prekės

Kitos tos pačios kategorijos prekės:

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas