BARKING HEADS Chop Lickin Lamb SM (Ėriena) 1,5kg

22,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Risalis Būsena: Mažas likutis

BARKING HEADS Chop Lickin Lamb SM (Ėriena) 1,5kg

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Sudėtis: Ėrienos mėsos 49% - iš kurios šviežios ėrienos 30% ir džiovintos ėrienos mėsos 19%, rudųjų ryžių 18%, avižos, saldžios bulvės, baltieji ryžiai, žirnių 4%, ėrienos taukai, upėtakiai, lašišų taukai, liucerna, jūros dumbliai, prieskoniniai augalai (mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Kas yra maiše: tik geri ingredientai, kaip ėriena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai... Sveikiems ir laimingiems šunims. Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alerginio indekso ingredientai jautriems šunims. Stiprina imuninę sistemą - sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai. GLUTEN-FREE – pagaminta iš beglitiminių ingredientų. Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Analitinės sudedamosios dalys: Žalių baltymų 22%, žalių riebalų 14%, žalios ląstelienos 3%, žalių pelenų 9%, omega-6 1.8%, omega-3 1.2%. Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17308TV, vitamino D3 1538TV, vitamino E 192TV. Mikroelementai junginiuose: Cinko, kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg, geležies, kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg, vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, seleno, kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,2mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra kaip patarimas. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite prie Barking Heads. Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės.

petm1
2 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas