Pardavimo metu – pirkėjas atsiskaito už prekes, Jonukas.lt perveda pinigus į pardavėjo Paysera sąskaitą atskaičius komisinį mokestį (ir pristatymo mokestį, jei siunčiama per Jonukas.lt kurjerį).

Dėl apmokėjimo – jums bus taikomas tik 5% komisinis mokestis nuo pardavimo, jokie kiti papildomi mokesčiai nebus taikomi.

Mes gavę pinigus iš pirkėjo, juos iš karto pervedame į pardavėjo sąskaitą, kai tik perduodate savo PaySera sąskaitą mums. Pinigai pervedami tą pačią darbo dieną, jei užsakymas pateikiamas iki 16 val., arba kitą darbo dieną, jei buvo pateiktas vėliau.

Jūs gaunate el. paštu visą informaciją apie užsakymą (pirkėją, jo nupirktą prekę ir pristatymo sąlygas), kai tik jis įvyksta, todėl iš karto galite organizuoti prekės išsiuntimą. Mes taip pat po pirmo pardavimo susisiekiam su savo pardavėjais pasiteiraudami ar gavote informaciją apie užsakymą, ar nereikia kokios nors papildomos pagalbos.

Taip, Jūs patys galite rinktis kaip pristatysite prekes. Galime suorganizuoti kurjerį iš savo pusės. Taip pat patariame jeigu yra neaiškumų, kaip vykdyti užsakymą. Galima naudotis mūsų kurjerių paslaugomis (DPD ir Omniva paštomatai, Omniva kurjeris). Pristatymo sąlygas pardavėjas nustato savo paskyroje.

Reklamos sklaidą vykdome per socialinius tinklus, renginius, mokamą skaitmeninę reklamą. Papildomai galima užsakyti prekių iškėlimą ir Jonukas.lt platformoje (apmokestinama atskirai).

Paysera sąskaita yra būtina sąlyga visiems pardavėjams, norintiems prekiauti el. parduotuvėje, nes PaySera yra oficialus Jonukas.lt bankas. Tai yra reikalaujama dėl KYC ir AML reikalavimų, t.y. kliento pažinimas ir pinigų plovimo prevencija. Tai viena iš būtinų sąlygų, kad veiktų automatiniai pinigų pervedimai pirkėjui apmokėjus užsakymą. Taip pat pardavėjui nekainuoja lėšų įskaitymas. Paysera mums duoda reikalingus įrankius procesų automatizavimui (pinigų surinkimui, pervedimui ir pan.), šį banką renkasi daugelis e-parduotuvių

Likučiai atnaujinami rankiniu būdu Pardavėjo paskyroje.

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas