• Nauja

FALCO CAT triušienos filė

3,50 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Visiems ypatingas pasaulis Būsena: Mažas likutis

Sudėtis: 100 % triušienos filė gabaliukai. Nėra naudojami konservantai, dažikliai, kvapiosios medžiagos ar kiti dirbtiniai priedai.

Aukščiausios kokybės, 100 % grynos mėsos konservai, tinka visų veislių ir amžiaus grupių katėms. Gamybos procese nėra naudojamos jokios cheminės medžiagos.

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos


Planuojamas pristatymo laikas:
Pirmadieni - 2023-12-14

Omniva terminalas
3,63 €

DPD terminalas
3,63 €

LPexpress terminalas
3,63 €

Kurjeris
6,05 €

Čekijos aukščiausios kokybės pašarų gamintojas, kuris nuo 1993 metų specializuojasi mėsos produktų augintiniams gamyboje. 2021 metais buvo gautas IFS sertifikatas! Tai yra pripažintas Pasaulinės maisto saugos iniciatyvos (GFSI) standartas, skirtas gamybos procesų ir produktų kokybės auditams. Maksimalus dėmesys yra skiriamas FALCO gaminių kokybei nuo žaliavų iki pakavimo. FALCO gaminiuose naudojama tik pirmos klasės mėsa, visiškai nėra grūdų, sojos, dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų cheminių medžiagų.

Konservai yra kruopščiai užpildomi raumeninio audinio gabaliukais. Dėl ypatingai aukštos mėsos kokybės ir jokių dirbtinių priedų nenaudojimo FALCO konservai pasižymi ypatingomis skoninėmis savybėmis ir yra ypač mėgstami net išrankiausių augintinių! Vos atidarius produkto pakuotę užuodžiamas natūralus tam tikros mėsos rūšiai būdingas kvapas bei aiškiai matoma mėsos gabaliukų tekstūra, o ne vienalytė masė.

FALCO CAT
4 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas