Kvepalai Supremacy in Heaven AFNAN, EDP vyrams, 100 ml

79,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Jordanijos prekyba Būsena: Mažas likutis

Rytietiškų kvepalų SUPREMACY IN HEAVEN natos:

Viršutinė nata - Juodieji serbentai, pipirai, citrinmedis

Vidurinė nata - Sausas gintaras, sandalmedis

Pagrindinė nata - Pačiulis, gintaras, muskusas

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Išbandykite „Supremacy in Heaven“ - užgrokite savo bliuzą, nusikeldami į mėlyną dangų ir sukurdami puikią nuotaiką. Už nenugalimą sielą, kuri niekada nesako niekada! Tai puikus šviežių mandarinų derinys su žaliąja arbata ir juodaisiais serbentais bei intensyviu muskuso ir galbano augalo kvapu, kad sužadintų jūsų pojūčius. „Supremacy in Heaven“ įkūnija ryžtingą žmogų, kuris žino, kur eina!

 

 

Nišinių kvepalų AFNAN kolekcijoje galite rasti net 60 skirtingų aromatų, kurie sukurti pagal rytietišką technologiją vienoje didžiausių kvepalų gamyklų Dubajuje.

Tai prabangūs, išskirtiniai, ilgai išliekantys aliejiniai bei purškiamieji kvepalai skirti vyrams ir moterims. Kruopščiai tarpusavyje suderinti aliejai skleidžia rytietiškos kultūros dvelksmą, su degintos medienos, muskuso, odos bei egzotinių gėlių, prieskonių natomis. Aromatai dvelkia odos elegancija, nerūpestinga citrusų aistra bei nenugalimu rytietišku, rafinuotu pasitikėjimu.

AFNAN kolekcijoje surinkti ypatingi ir unikalūs rytietiški ingredientai, be abejonės priklauso aukštajai parfumerijai ne tik savo sudėtimi, bet ir prabangiomis pakuotėmis.

AFM253
5 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas