Kvepalai Souvenir Desert Rose AFNAN, EDP moterims, 100 ml

89,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Jordanijos prekyba Būsena: Išparduota

Rytietiškų kvepalų SOUVENIR DESERT ROSE natos:

Viršutinės natos - Vaisiai, saldus muskusas

Vidurinės natos - Tropiniai, švieži vaisiai

Pagrindinės natos – Sandalmediena, citrina, gintaras

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Souvenir Desert Rose yra dinamiškas aromatas, pasižymintis energijos, sporto ir laisvės akcentais. Suteikia jums labiausiai jaudinantį ir nepaprastos kokybės ir klasės aromatą, sukeldamas ramybės ir malonumo jausmą savyje ir aplinkui.

Šis kvapas yra universalus, todėl galite jį naudoti visomis progomis, su stilingu buteliuku ir komponentais, kurie suteikia jums patrauklų pojūtį ir gerą kvapą. Įpakavimo paprastumas parodo esencijos svarbą patraukliai elegantiškoje kvepalų pakuotėje, tai yra prieinami ir prabangūs kvepalai.

AFNAN suvenyrų dykumos rožė išdidžiai skelbia naują gaivumą, atvirą ir šviesų jausmingumą.

 

Nišinių kvepalų AFNAN kolekcijoje galite rasti net 60 skirtingų aromatų, kurie sukurti pagal rytietišką technologiją vienoje didžiausių kvepalų gamyklų Dubajuje.

Tai prabangūs, išskirtiniai, ilgai išliekantys aliejiniai bei purškiamieji kvepalai skirti vyrams ir moterims. Kruopščiai tarpusavyje suderinti aliejai skleidžia rytietiškos kultūros dvelksmą, su degintos medienos, muskuso, odos bei egzotinių gėlių, prieskonių natomis. Aromatai dvelkia odos elegancija, nerūpestinga citrusų aistra bei nenugalimu rytietišku, rafinuotu pasitikėjimu.

AFNAN kolekcijoje surinkti ypatingi ir unikalūs rytietiški ingredientai, be abejonės priklauso aukštajai parfumerijai ne tik savo sudėtimi, bet ir prabangiomis pakuotėmis.

AFW637

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas