Portugalijoje užauginta ekologiška žalioji LUSO CHÁ arbata

17,11 €
Su mokesčiais Pristatymas 1-4 d. d.
Parduoda: MB Saulė ir druska Būsena: Mažas likutis

LUSO CHÁ |Ekologiška | rinkta rankomis |užauginta Portugalijoje | Vasaros derliaus | 50 G|

Gaivaus, subtilaus skonio žalioji arbata | Rekomenduojama iki 2 užpylimų|

Luso Chá skirta pažymėti pirmajam portugalų arbatos importui Europoje XIX a. Dėžutės tuomet buvo žymimos akronimu „TEA“ -  angliškojo „Transporto of Aromatic Herbs“ ( Aromatinių žolelių transportas) santrumpa. Tai žodžio TEA kilmė, kurią tada anglai suteikė šiam neįtikėtinam gėrimui.

Ši arbata, pagaminta iš antrojo derliaus didesnių lapelių, turi nedidelį kiekį kofeino. Gaivus, charakteringas skonis yra tinkamas arbatos puodeliui, kuris puikiai derės su įvairiais patiekalais, tiek pikantiškais, tiek saldžiais.  Mėgaukitės bet kuriuo paros metu.

 

 

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

PASAULIO GERIAUSIOS

Arbatos pasaulis yra labai įvairus, patrauklus ir labai naudingas. Iš to paties augalo (Camellia sinensis) galima gaminti visų rūšių arbatą: žaliąją, baltąją, juodąją, geltonąją ir raudonąją. Atsižvelgdami į tai, mes parinkome keletą pagrindinių ekologiškų arbatos pavyzdžių iš daugelio pasaulio šalių, norėdami parodyti neįtikėtiną arbatos pasaulio įvairovę ir stulbinančią kokybę. Tikimės, kad jums patiks šis nuotykis...

Visos mūsų arbatos yra ekologiškos, o ją augina ir apdirba ūkininkai, dirbantys atskiruose, mažuose šeimos ūkiuose. Visos arbatos yra aukštos kokybės, o tai reiškia, kad iš tų pačių lapų galima pagaminti bent du užpilus. Mūsų aukščiausios kokybės arbatos yra tinkamos paruošti iki penkių užpilų. Arbatos pakuotė taip pat daro minimalų poveikį aplinkai. Arbatos yra supakuotos vakuume, o tai ne tik išsaugo arbatos geriausias savybes, bet ir leidžia transportuoti didesnį pakuočių skaičių viename konteineryje, taip sumažinant anglies dioksido kiekį.

Tea14
2 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas