Babel serviravimo indas

308,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: EMKO place Būsena: Turime

Serviravimo indą Babel sudaro dvi medinės lėkštės ir stovas, su kieta žalvario rankena. Taip pat, kaip ir žaidime, apvalios lėkštės lengvai nuimamos ir gali būti naudojamos atskirai ir vėl užmaunamos atgal ant stovo. Visos Babel dalys yra nutekintos iš uosio masyvo ir nualiejuotos sertifikuotu aliejumi, kuris gali liestis su maistu.

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos

Šio šiuolaikiško ir madingo Serviravimo indo Babel sukūrimas buvo įkvėptas vaikų žaidimo „Mesti žiedą“. Babel sudaro dvi medinės lėkštės ir stovas, su kieta žalvario rankena. Taip pat, kaip ir žaidime, apvalios lėkštės lengvai nuimamos ir gali būti naudojamos atskirai ir vėl užmaunamos atgal ant stovo. Visos Babel dalys yra nutekintos iš uosio masyvo ir nualiejuotos sertifikuotu aliejumi, kuris gali liestis su maistu.

Babel serviravimo indas taps neatsiejama jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, patiekiant vaisius, riešutus, saldainius ir dar daugiau. Lėkštes taip pat galima ant stovo užmauti apverstas, kai reikalingas plokščias paviršius, kepiniams patiekti. Babel’is  puikiai tiks kiekvienuose namuose dėl minimalaus dizaino ir šiltų medžiagų, bei daugiafunkcinio pritaikymo.

Medžiaga: uosio, žalvaris
Matmenys: 34x34xh39cm
Svoris: 2,8kg

BABEL1
10 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas