Žvakidė Aye Aye! 4 žvakėms

42,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: EMKO place Būsena: Turime

Aye Aye! flotilė yra tvirtos, užapvalintos formos, atsparios audroms žvakidės, pagamintos iš ketaus.  Keturių dydžių laiveliai sudaro išbaigtą flotilę: vienu kaminu besipuikuojantis nedidukas vilkikas priekyje, o keturių kaminų įspūdingas garlaivis gale. Visos jūreivystei būdingos spalvos yra tinkamos ir žvakidėms, tad spalvų pasirinkimas yra gan platus: raudona, mėlyna, juoda ar pilka. 

Spalva
Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygos


Planuojamas pristatymo laikas:
Pirmadieni - 2024-06-19

Omniva terminalas
1,82 €

DPD terminalas
0,00 €

LPexpress terminalas
1,82 €

Kurjeris
0,00 €

Aye Aye! flotilė yra tvirtos, užapvalintos formos, atsparios audroms žvakidės, pagamintos iš ketaus.  Jų autoriai įkvėpimo sėmėsi iš nuotykių ir atradimų meto, kai pramoninės revoliucijos augimas ir entuziazmas leido keliautojams ir laimės ieškotojams pažinti pasaulį.

 Keturių dydžių laiveliai sudaro išbaigtą flotilę: vienu kaminu besipuikuojantis nedidukas vilkikas priekyje, o keturių kaminų įspūdingas garlaivis gale. Visos jūreivystei būdingos spalvos yra tinkamos ir žvakidėms, tad spalvų pasirinkimas yra gan platus: raudona, mėlyna, juoda ar pilka. Kiekvienas kaminas sukurtas taip, kad jame tilptų nedidelė arbatinė žvakė, primenanti jaukius uosto žiburius, arba aukšta cilindro formos žvakė panaši į vandens garų kaminą.

  Aye Aye! laivų, puikiai derančių tarpusavyje, platus dydžių ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti norimą atmosferą, puikiai tinkančią įvairioms progoms ir interjerams. 

Aye4navy
63 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas