TUNO file aštriame alyvuogių aliejuje

3,47 €
Su mokesčiais 1-4 d. d.
Parduoda: MB Saulė ir druska Būsena: Turime

Tunų file su aštriu alyvuogių aliejumi, paruošta rankomis ir paskaninta šviežia aitriąja paprika. Išskirtinis kokybės ir skonio derinys, kuris laikui bėgant įgauna vis tobulesnį skonį. 

  • Nugarinė tuno file
  • Puikiai tinka tradiciniams patiekalams su netikėtu akcentu

Pagaminta Portugalijoje. 120 G

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygosOmniva terminalas
0,00 €

DPD terminalas
0,00 €

LPexpress terminalas
0,00 €

Kurjeris
0,00 €

TUNAS

Tunas yra natūralus baltymų šaltinis, skatinantis raumenų ir kaulų atsinaujinimą. Tunas pasižymi dideliu omega 3 riebalų rūgščių kiekiu, kurios reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje ir gerina širdies bei kraujagyslių veiklą. Jame yra labai mažai sočiųjų riebalų.

Šie konservuoti žuvies užkandžiai dėl savo aukštos kokybės ir puikaus skonio yra žinomi visame pasaulyje, gaminami naudojant geriausias atrinktas žuvis ir tradicinį portugalų konservavimo metodą. Žuvis ruošiama rankomis, kad būtų sukurtas aukščiausios kokybės produktas.

Konservuoti žuvies užkandžiai nebūtinai turi būti laikomi šaldytuve, gali būti laikomi sausoje ir vėsioje vietoje. Jie yra paruošti vartoti, tad jų nereikia papildomai ruošti. Jei atidarę skardinę jos visos nesuvartojate, rekomenduojama turinį išimti ir laikyti šaldytuve ir suvartoti per artimiausias 48 valandas. Skanaukite kambario temperatūros konservuotus užkandžius. Patogu ir tiesiai iš skardinės kartu su skrudinta duona ir įvairių salotų garnyru.

 

TUN002
10 vnt.

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas