Skumbrės paštetas BIO

2,66 €
Su mokesčiais
Parduoda: MB Saulė ir druska Būsena: Išparduota

Kreminės tekstūros skumbrės paštetas su ekologišku alyvuogių aliejumi, 100% natūralus produktas.  

Pagaminta Portugalijoje. 75 G

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygosOmniva terminalas
0,00 €

DPD terminalas
0,00 €

LPexpress terminalas
0,00 €

Kurjeris
0,00 €

ŽUVIES PAŠTETAI

Portugališkas žuvies pašteto receptas yra ypatingas ir skiriasi nuo daugelio, kuriuos rasite rinkoje. Visi 100% natūralūs ingredientai, be jokių dažiklių ar konservantų. Žuvies pasta yra konservuojama ir sterilizuojama 118 ° C temperatūroje. Sterilizuojant pašalinamos visos bakterijos ir išvengiama produkto, kuris gali būti saugomas mažiausiai 4 metus, gedimo.

Šie konservuoti žuvies užkandžiai dėl savo aukštos kokybės ir puikaus skonio yra žinomi visame pasaulyje, gaminami naudojant geriausias atrinktas žuvis ir tradicinį portugalų konservavimo metodą. Žuvis ruošiama rankomis, kad būtų sukurtas aukščiausios kokybės produktas.

Konservuoti žuvies užkandžiai nebūtinai turi būti laikomi šaldytuve, gali būti laikomi sausoje ir vėsioje vietoje. Jie yra paruošti vartoti, tad jų nereikia papildomai ruošti. Jei atidarę skardinę jos visos nesuvartojate, rekomenduojama turinį išimti ir laikyti šaldytuve ir suvartoti per artimiausias 48 valandas. Skanaukite kambario temperatūros konservuotus užkandžius. Patogu ir tiesiai iš skardinės kartu su skrudinta duona ir įvairių salotų garnyru

SKMP001

Susijusios prekės

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas