Aromaterapinis mišinys TVIRTAS IMUNITETAS

14,00 €
Su mokesčiais
Parduoda: UAB Gamtos turtai Būsena: Turime

Mišinys TVIRTAS IMUNITETAS – viena iš populiariausių aromaterapinių priemonių darželinio ir mokyklio amžiaus vaikams ar šaltuoju metų laiku, kai yra padidėjęs kontaktas su sergančiais vaikais.

Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Prekių pristatymas

 

Grąžinimo sąlygosOmniva terminalas
0,00 €

DPD terminalas
0,00 €

LPexpress terminalas
1,82 €

Kurjeris
0,00 €

Mišinys TVIRTAS IMUNITETAS – tai aromaterapinis aliejų mišinys praturtintas net penkiais eteriniais aliejais: arbatmedžio, čiobrelio, frankincenso (bosvelijos), eukalipto ir mirtos, kurie padeda sustiprinti Jūsų imuninę sistemą ir apsisaugoti nuo susirgimų. Šis sinerginis mišinys paruoštas naudoti tiesiai ant odos šaltuoju metų laiku ar keičiantis sezonams. Taip pat tinka aromaterapinėms vonioms.

Naudojimas: rekomenduojama naudoti 1-2 k. per dieną 3-4 savaites, po to daryti savaitės pertrauką, tuomet naudojimą tęsti toliau. Mišinuku patepkite nugarą, krūtinę, kaklą bei pėdas. Mišinukas tinkamas naudoti vaikams nuo 2 m.

Sudėtis: šalto spaudimo nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus, arbatmedžių eterinis aliejus, čiobrelių eterinis aliejus, frankincenso, eukalipto ir raudonosios mirtos eterinis aliejus.

Kilmės šalis: Lietuva

Talpa: 30 ml.

11
20 vnt.

Kitos prekės

Registruotis

Naujos paskyros kūrimas